| Robieski a întrebat:

Saall! Stiu... la multi dintre voi o sa spuneti ca intrebarea pe care v-o pun e banala
Deci... eu am minecraft 1.2.5, problema e ca am gasit multe servere cu IP... dar nu ma lasa sa intru deca daca scriu si numele serverului. UNDE IL GASESC?

1 răspuns:
| Bogyutzzz a răspuns:

Salut, nume la sv pui ce nume vr tu si daca da eroare actualizeaza versiunea de minecraft de obicei este 1.7.2-1.7.4-1.8.0(Pt calculatoare cu procesoare foarte bune si ram fara numar)