| Cristi1997 a întrebat:

Am fifa 2011 si placa video ati 4350 1gb! La unele stadioane in careu imi merge in reluare si la altele nu! de exemplu la man united, la barca! pls dau funda! Si imi mere in reluare de cand am nstalat windows!

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Si eu am patit asta si am placa video ATI HD 5650 1gb si tot cu manchester united am patit. ar trebui sa reinstalezi windowsul...si sa pui driverele de la placa video (in caz ca nu ai facut) eu asa am facut si se reparase problema, mergea perfect happy