| gGrigore a întrebat:

Sal as vrea sa îmi iau un joc pentru ps3 care credeți ca e mai bun si mai interesant:1:Battlefield 3
2:Medal Of Honor Warfighter.
Cel care ma convinge ce sa aleg primește fundalaughing

Răspuns Câştigător
| Kaneki a răspuns:

God Of War 3. Le bate pe ambele. Are o grafica de o sa iti aduni falcile de pe podea, o poveste care o sa te faca sa vrei sa joci toata seria si nu o sa lasi controlerul jos pana nu termini jocul. Gameplay super bine pus la punct si asa cum am mai spus e mult peste BTF3 SI MHW. Funda?

2 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Battlefield ca are grafica Mai superba.dar sugestea mea este Dai face hack la ps3 SI descarcati orce joc de PE net bafta

| CerealeGaming99 a răspuns:

Battlefield 3 fratewinking