| stelistul97 a întrebat:

Sal.I-mi puteti zice niste laptop-uri bunicele pe care sa-mi mearga fifa 2012, pes 2012, fifa 2013, pes 2013 si jocuri care apar in 2013. Am un buget de maximi 16 milioane. Sau sa-mi spuneti niste site-uri de pe care sa-mi cumpar un laptop destul de bun.

1 răspuns:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E11ZKBBBM/ Memoria ram si hard disk o schimbi pe viitor daca vrei in rest totu e bun dar eu nu as cumpara un laptop la 16milioane deoarece nu sunt foarte rezistente mai bine iti iei un pc foarte bun de 16milioane si joci toate jocurile noi aparute.