| anonim_4396 a întrebat:

Sal imi merge GTA IV pe procesoru meu?:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz (2 CPUs), ~3.0Gz
Memory:2048 RAM
DirectX Versionbig grinirectX 11
Name:NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
Manufacter:NVIDIA
Chip Type:GeForce 7300 SE/7200 GS
DAC Type:Integrated RAMDAC
Aprox Total Memory:1017 MB
Current Display Mode: 1440 x 900 (32 bit) (60 ghz)

si daca puteti sa-mi spuneti daca pcul meu e bun si acea cu aproxx total memory e cea ram nu?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Da iti merge gta 4 dar nu prea o sa mearga bine datorita cpu si a gpu ram ai destul e ok dar gpu si cpu nu prea fac fata mai ales la optimizarea lui gta 4 care e pfffff... o sa iti scoata peri albi
si rezolutia daca ii dai 1440x900 fi sigur ca nu mai joci nimic incearca undeva pe la 1024x768 si vezi daca tot rau atunci scazi la 800x600

| Labuta a răspuns (pentru AlinKun):

Dar pcul meu e bun?

2 răspunsuri:
| Labuta a răspuns:

Si vreau sa va mai spun ceva imi dati si mie un link de unde sa iau GTA IV fara de aia ca sa imi apara cu serialu ca pe pcu meu in spate scrie serial... si nu scrie nicio litera va rog pls!