| Rony56 a întrebat:

pe minecraft cum spawnezi niste steve care nu fac nimic, nici nu se misca, doar sa fie niste texturi care sa nu faca nimic. cum ii spawnez?

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Cred ca va exista asa ceva in urmatorul update de 8.0 dar in prezent nu vei face prea multe fara moduri sa pluginuri

| Rony56 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Aha, dar cum se cheama modul?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Rony56):

Daca te m-ai intereseaza am un mod care iti permite sa-ti inregistrezi miscarile in minecraft si apoi creaza un player care ti le repeta exact. Poti doar sa stai pe loc si s-a inregistrezi asta dar are un potential imens.Se numeste MoCap Mod si uite un demo https://www.youtube.com/watch?v=nQfPstWKNOI