| babachis a întrebat:

Sal preteni am sa fiu mai scurt... cine stie sa faca shopurile in servere de metin2 sa ma ajute si pe mine sa le fac dau fundoi mare cat ala care ma ajuta

5 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Te duci la magazinul general, cumperi manunchi(este 500 yang) si dupa... iti dai armura joc, dai click pe manunchi, scrii numele shopului si iti pui ce vrei sa vinzihappy

| Alexutu11 a răspuns:

Ma dai add la prototype_style, si imi dai gm de la metin2 acolo si eu iti pun in shopuri ce vrei, ori te invat. Daca vrei sa imi dai fundabig grin promit ca te ajut.

| TheYoyogabi a răspuns:

Nu cred ca se poate ce ceri tu acolo.Adica sa pui la negustorul de arme sau de armuri iteme, tu

| babachis explică:

Nene cred ca nu mai inteles sa ma ajutati sa faci shopurile adica sa pun in magazinu general sau la neg de armuri sau la ala de arme sa pun ce iteme vreau nu vreau sa stiu cum se face un shop dala ca stiu si eu ca nu e prima oara cand joc si daca ar fi fost dc miasi mai fi facut sv?