| sallysirop a întrebat:

Am incercat sa ma joc metin2, dar nu stiuce id si ce parola sa bag la servere. pls cine stie si ma poate ajuta si pe mine primeste funda. mersi

18 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca e metin 2 oricare.uk,us da-i la forgot password, bagi emailul si parca te-ntreaba ceva si-ti trimit parola.atat tongue

| Liviu a răspuns:

Metin2 distruge nervi
Apucate de un alt joc
Daca vrei mai multe detalii despre jocuri imi poti spune in PM
Te pot ajuta eu sa iti gasesti un joc pe placul tauhappy
Trebuie doar sa imi spui cam ce joc ai vrea'
Astept pm tau si inca ceva
Nu te apuca in viata ta de oficiale happy
Oficialele sunt pentru oameni cu timp liber respectiv portofelu greu
o. O

| Cuuukii a răspuns:

Cami, vorba lui liviu, metin2 distruge nervii straight face joc de copii mici, daca chiar iti place apucate de WoWlaughingdesi nu iti recomand, creeaza dependentatongue[gen metin2]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu sti ce id si ce pass sa pui pentru cu ti-ai facut conthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id este:karme73 parola este:ciprian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema help me please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
nestle2010 id si parola madrid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da daca e metin 2 ro sau orice metin intra pe siteul lui si dai register. prin e-mail iti va veni sa confirmi. si apoi bumm gata ai cont si ce id si ce parola ai scris la register la fel le pui tot pe astea la login

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Registrul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii asa pe internet explorar metin 2 pv apoi scrie acolo parola caty ani ai cum te numesty si l-ai creeat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man
te pot ajuta eu
numai amnevoie de id tauy sa te pot aua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe andrei2k parola dragonwarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce primim iti dau eu un id si cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of daca esti vaca

| Mutu_Mihai-Ionut_1998 a răspuns:

Nici mie nu imi merge crying tot asa zice...

| Edmund_Szabó_1999 a răspuns:

Nu stiu ID ul so Parola ma ajuta cineva?

| Circei_Mirunaioana_1999 a răspuns:

Ce parola si ce id sa bag la jocul metin2?