| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Mi-am luat L.A. Noire si imi merge foarte sacadat, dar am un calculator bunicel!
Procesorul este AMD Athlon 240 IIx2 de 2.80 GHZ si 3GB RAM, iar placa video este ATI Radeon HD 4300/4500 Series!
Eu zic ca jocul ar trebui sa-mi mearga perfect macar la detalii si rezolutie minime, avand in vedere faptul ca am jucat Mafia 2 care are o grafica mult mai buna la detalii medii fara probleme,dar tot foarte greu imi merge!
Daca exista vreo solutie spuneti-mi-o sau am auzit ca exista niste patchuri, daca da dati-mi link!
Ofer FUUUUUUNDAAAAAAAAA!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Rauldenis a răspuns:

Renunta la joc! Nu cred ca ai ce sa ii faci, incearca alte jocuri.