| alin_9439 a întrebat:

Acum 3 zile am luat ban pe serveru de Minecraft MC.Booter.Ro [1.5.2] Booter.Ro am facut cerere de unban in ziua respectiva am 39 views la topic si totusi nici un raspuns intrebarile mele sunt :
1. Aveti idee cum pot lua legatura cu un admin? (Unui admin i-am trimis un mesaj in aceeasi si dar nu mi-a raspuns nici acum )
2. Daca incerc sa intru pe server imi spune "The Hammer has spoken" aveti ideea ce inseamna si dc am luat ban?

Răspuns Câştigător
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

1)Poti lua legatura cu adminul prin forum, daca te cunoaste pe numele pe care ai fost banat, fa-ti alt cont pe forum si spune-i. Daca nu merge intra cu alt cont pe minecraft(nu mai stiu daca merge dar incearca).
2)The Hammer has spoken se refera la faptul ca CIOCANUL A FOST LOVIT, adica s-a dat verdictul ca esti banat, intelegi.
In fine neaparat contacteaza un admin, ori intra pe alt pc sau spune-le prietenilor tai sa te ajute!
BAfta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai facut ceva rau, ai grifat, etc. Uita-te la regurile serverului si vezi ce zic acolo.

| alin_9439 explică (pentru anonim_4396):

Aha si ce inseamna a grifa? (Regulile le-am citit si ce spunea pe acolo e ca nu am voie sa fac casa in map survival cea ce nu am facut sa grifez sa injur sa fur din alte case )

| anonim_4396 a răspuns (pentru alin_9439):

A grifa-A distruge casa cuiva fara persmiunea lui si sa-i furi iteme din casawinking

| alin_9439 explică (pentru anonim_4396):

Aha da deci motivul imi e clar de ce am luat bat...ms mult de ajutor