| raulbalaur a întrebat:

Sal TPU!
Am facut un metin cu serverfiles de aici:http://4metin.ro/serverfiles/serverfile-pvp-2013-xpm-t13 3609.html
Este servefile de la metin2 xpm.
Daca imi puteti da un client care sa vada itemele sa aiba serverip.cfg sau mc.txt.
Nu toate clienturile merg pe acest serverfile iar cel care mi-l da are un launcher dar nu-mi merge pentru ca imi cere Net.Framework si am incercat sa-l descarc dar nu mi se instaleaza.
Tot ce vreau este un client care sa vada itemele si sa nu trebuiasca Net.framework.
Dau funda+vot si daca vreti va dau Gm pe sv meu;)

2 răspunsuri:
| CazyLoop a răspuns:

Iiti dau eu da-mi adresa ta de mess.

| raulbalaur explică (pentru CazyLoop):

Baga-ma la id de mess raul_balaur99@yahoo.com