| MotherFuckerAmStiL a întrebat:

am German truck simulator 1.00, problema e ca imi sacadeaza straight face...am un Intel 2.80 GHz, 2 gb ram, placa video Nvidia 9400 GT de 512 mb spatiu liber pe hard 80 gb, monitorul imi suporta rezolutia de 1680x1050, daca in joc am rezolutia 1024x768 ..imi sacadeaza, dar sa o las 1680x1050, eu cred ca am pc destul de bun, imi merg alte jocuri ok...help me pls sad

2 răspunsuri:
| Valy800 a răspuns:

Nu e de vina calculatorul dar este o setare anume cand intri la joc intri la optiuni-video setings si dai 800X600 sau care e cea mai mica ca si eu am avut Euro Truck simulator si mie imi mergea asa pana nu Ii schimbam calitateawinking

| MotherFuckerAmStiL explică (pentru Valy800):

Da...dar dupa aia se vede urat... la cerintele din pc pe care le am ..ar trebui sa imi mearge la maxim tot straight face