| susanumarian a întrebat:

SAL TPU Am gta IV original si vreau sa joc lcpdfr am reusit sa-l bag si joc.dar nu stiu cum sa intru in lcpdfr multiplayer.pls help

Răspuns Câştigător
| Edwards113 a răspuns:

Da trebuie descarcat si acela!
http://www.gtavision.com/index.php?section=downloads&site=cat&id=321
Funda?

| susanumarian explică (pentru Edwards113):

Dar tot nu stiu cum sa intru in lcpdfr multiplayer oi sti eu pana fac 50 de anilaughing

4 răspunsuri:
| Edwards113 a răspuns:

Descarca-ti GTA IV MultiPlayer!

| susanumarian explică (pentru Edwards113):

Dar eu am jocu original mai trebuie descarcat si multiplayer?
plss dau funda

| BNGR a răspuns (pentru susanumarian):

Si eu am joc original si nu stiu cum sa joc LCPDFR MP straight face