| Pradator_Ingeras_1995 a întrebat:

Sal TPU am o problemaȘ cand intru in cs imi apare o eroare Half-Life Laucher has stopped warking! cum fac sa imi mearga dau funda!

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

1. Click dreapta My Computer->properties->advanced->settings (performance)->data execution prevent->bifezi a doua optiune (turn on dep for all programs.)->add->adaugi hl.exe din steam/steamapps/common/half-life->apply->ok.
2. Incearca sa intri in CS, daca tot nu merge click dreapta pe iconita cu CS->properties->compatibility->compatibility mode->selectezi windows 7

Una din astea trebuie sa mearga.

6 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Pai e de la antivirus!
Dami add adelyn_adelin99
am un cs de nu ia destroy exterminate etc si un cod facut de mine!

| ThinkDifferent a răspuns:

Ia-ti alt cs.De preferat cel nemodificat.