| iustin123123 a întrebat:

Sal TPU am o problema imensa cand intru pe metin2ro scriu contul aleg carcterul se incarca linia aia albastra imi apar copatii casele si nu-mi arata carcaterul si nici pe cei lalti si dupa apare pe tot ecranu albastru si numere si litere si se restarteaza pc ajutati-ma plzzzzzzzzzz ca dau funda care raspuns merge

Răspuns Câştigător
| marius101101 a răspuns:

Pai ori ai un net slab si de aia vb din experienta happy sau daca ai net bun reinstaleazal sau redownloadeazal tongue trebuie sa mearga
funda