| PrecizeEveR a întrebat:

Am o problema legata de un server de CS 1.6... Mereu cand deschid hlds la ip imi apare 192.168.1.8 (cel intern) si prin urmare nimeni nu se poate conecta, nefiind public, am facut port forwarding, cu 27015, 27020 etc. tot asa imi arata... putin ajutor?

P.S: Nu imi merge sa fac cu hlds update tool zice getting version 41 si se opreste, da o eroare cu network etc... nici steam cmd. nu se deschide hlds dupa ce dau start.
acum e facut cu fisiere de pe net... oare asta sa fie problema?
FUNDA!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai facut portfowarding la 27015 catre ip-ul tau intern 192.168.1.8 tu dai playerilor ip-ul extern pe care il afli de pe www.adresameaip.ro