| Faust_Crysttyan_1997 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare pentru voi. Cum fac si eu un mod pe metin2 am xammp / port map / crea_item.php si celelalte 2 pentru site. am vazut un video cum sa-ti faci un mad da trebuie sa fi (GM)
. Cum pot sa fac si eu un arma sau o armura mod da sa nu fiu un ( GM / SGA / VIP / MIS / si toate cele. Va rog sa ma ajutati si pe mine

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa fii Creatorul Servarul de Metin2 ca sa faci un item modat altfel nu poti (Ownerul).

Ce trebuie sa faci ca sa poti crea un item modat:
1 Trebuie sa ai Activat la Xampp doar Apache.
2 Portmap deschizi portmapul (sau creez alt port) cu portul 3306.
3 Si pui fisierele in xampp=>htdocs.
4 Si activezi portmap cu 3306 si activezi xampp apache.
5 Si intri pe pagina si fa-ti itemul modat.
Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

PS:Servarul sa fie mereu deschis, dar sa nu ai deschis programul Navicat altfel nu va merge.

1 răspuns: