| RollerutzuX a întrebat:

Am si eu o problema cu Gta San Andreas. Mi-am instalat skinuri cu img tool am facut exact dupa tutorial pe youtube si cand intru pe Sa-mp aleg skinu ala pe care l-am bagat si mi se blocheaza. Ce as putea sa fac cel mai bun raspuns are Funda. Va rog repede!

Răspuns Câştigător
| AlexFOCA a răspuns:

Nu mai baga skinnuri ca da eroare des. si apropo sa-mi dai si mie un link cu san andreas ca mi-am luat cal nou acum 3 zile
daca e baga id meu xxalexcelmarexx si poate iti gasesc skinnuri tari care merg