| Audirs62008 a întrebat:

Sal TPU. ce ati prefera sa iau dintre un xbox one la 120 lei sau un volan cu pedale la 80 lei. Mie frica ca xboxul poate se strica, sau merg jocurile greu, iar la volan mi-e frica ca se ard pedalele etc.ce parere aveti? cce ar fi mai bine sa cumpar?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Cred ca te referi la xbox clasic nu one, acea consola e depasita lejer de un laptop/pc cu placa video integrata din 2010 in sus, deci daca ai un pc cat de cat ok ia-ti volan, iti recomand sa joci dirt 3 daca te duce pc-ul

| Audirs62008 explică (pentru bogdan324):

Am asa: placa video nVIDIA gt 1 gb, procesor dual core 3, 6 ghz si rami 2 gb.Si ai dreptate xbox classic ma refer.Ce zici am pc-ul bun? Pe xboxul classic merge wwe 2k13?

| bogdan324 a răspuns (pentru Audirs62008):

Pai nVIDIA dar nVIDIA de care? ce model de nVIDIA?

| Audirs62008 explică (pentru bogdan324):

Get force

| bogdan324 a răspuns (pentru Audirs62008):

Nu ma refeream la asta,fii atent,du-te la start,dai pe run[sau acolo jos unde poti sa scrii] si scrie dxdiag, o sa iti apara o chestie, dai pe no, apoi o sa iti apara ceva, dai la display si imi zici ce scrie la name