| DoarSile a întrebat:

Sal TPU, ce sa aleg intre crossfire si counter-strike, argumentati cel mai bun raspuns funda happy

Răspuns Câştigător
| SpeedMax a răspuns:

Uite iti dau eu.le-am jucat pe amandoua.

1. Crossfire :
a) Plusuri:
- are arme noi
- are harti noi
- se creeaza cont asa ca nimeni nu poate intra cu numele tau ca pe Counter Strike.
- poti castiga bani in joc, arme noi
- este pe nivele trebuie sa ajungi cu caracterul tau la un nivel cat mai mare
- un lucru bun, nu sunt coduri pentru acest joc

d) minusuri
- are memorie mai mare
- nu sunt servere romanesti doar cele ale jocului
- poti juca cu romani doar daca te intalnesti din greseala cu ei
- trebuie descarcat cluentul oficial

2. Counter Strike :
a) plusuri:
- poti gasi servere romanesti dar si internationale
- ai skinuri originale
- pe aceste servere poti avea admin
- iti poti creea server

b) minusuri:
- ti se poate fura numele dar scorul ramane inregistrat pe IP
- nu are arme si harti noi

Sper ca team ajutat.Cred ca nimeni nu sta sa oliti scrie aceste lucruri.
Eu te sfatuiesc sa alegi Counter Strike.

FUNDITA!