| mihai224 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri gen crossfire-counter strike

4 răspunsuri:
| tororoki a răspuns:

Blacklight retribution este free to play si este cel mai balansat dintre cei care platesc si cei care joaca free. Da-mi un pm cu specificatiile pc-ului tau daca nu iti merge sa iti dau exemple de jocuri care au cerinte grafice mai mici.

| mihai224 explică (pentru tororoki):

Pai recunosc nu stiu de unde sa vad ce calculator am dar daca stii tu de unde imi zici?

| Raduser a răspuns:

Iti zic eu unu se numeste prototype si este part 1 si part 2 daca vrei baga-ma prieten si iti spun

| mihai224 explică (pentru Raduser):

Am incercat sa imi iau prototype de multe ori merge l-am gasit dar nu am placa video bunahappy oricum mersi pentru raspuns