| ghorghe123 a întrebat:

. Daca am 2 gb ram,placa ATI Radeon HD5450, procesor Intel dual core de 2.33, si un hard destul de mare imi merge fifa 13? SI daca da cum o sa mearga?

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Va merge bine, dar mai bine nu iti lua sistemul ala daca il vrei pentru jocuri

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, cel mai probabil o sa iti mearga! Daca vrei sa ti se miste fluent, detaliile in cel mai bun caz pe mediu spun eu!

Nu ai un PC chiar atat de stralucit.Dar daca nu ti-ai cumparat inca acest PC, daca vrei sa iti iei unul pentru jocuri...ia-ti altul! Unul care sa aiba o placa video nVidia!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| ghorghe123 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Frate m-am interesat nVIDIA sunt mai proste ca amd...Nu dau atat randament ca ati-urile!

| Alex123Alex a răspuns:

Da o sa-ti mearga fifa 2013 foarte bine precum si celelalte jocuri noi
poti intra sa verifici daca merge pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri
funda?