| mobileinmobil a întrebat:

Dati-mi si mie niste metine tari gen hotstylemt2 si sa aive la magazin kinguri sau otele sau arme de la 65 in sus! Ratele sa fie de la 900% in sus! Astept raspunsuri! Care este primul raspuns si bun primeste funda! Si sa cresti repede in metin! Fundita!

1 răspuns:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Hmm... nu sunt asa multe metine care au ce ai mentionat tu.Dar exista unul
http://metin2gth.sytes.net/index.php?s=register aici te inregistrezi dupa vezi cum faci. Batalie la magazin(6kk) otel la magazin (100kk).Banii ii faci foarte usor si cresti repede.Din batalie iese sirius, dragon, demon dar iti trebuie pamflet si perle.Pamfletul pica destul de greu sau il cumperi cu 1kkk si perlele le gasesti in scoici de la magazin. Cele mai scumpe sunt cele rosii 450kk-500kk.Din otel faci posedata-otel albastru-otravita-rubin-aur-king1-king2-king3 si mai multe dar eu doar pana aici stiu.Ratele sunt de 900%-1000% asta am uitat... Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa incepi sa joci cu mine.:)