| FizicianiulSerhio a întrebat:

Sal TPU. Dati-mi va rog idei pentru jocuri pe PC ca nu mai am ce sa ma joc.Cel mai bun raspuns primeste funda.3GB RAM.Placa video NVIDIA Geforce 7600.Procesor AMD Athlon

8 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu am trecut mai nou pe Dead Space 2, Far Cry 2, Homefront, F.E.A.R 3, PES 2013 si Euro Truck Simulator 2.

Jocuri am mai multe (toate cele din dreapta ---> http://i.imgur.com/vagiL.jpg )

Bafta!

| FizicianiulSerhio explică (pentru Magnifico):

Foarte fain euro truck 2

| Magnifico a răspuns (pentru FizicianiulSerhio):

Chiar ca este.Dar daca nu ai incercat inca scoate-i limitatorul si baga un patch pentru bani/level iti poti lua orice tir doresti.

Eu il joc cu volan este si mai si asa.winking

| FizicianiulSerhio explică:

Nu sunt sigur daca o sa mearga

| FizicianiulSerhio explică:

Assassin Creed III i bestial

| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns:

Amd athlon de cati GHz? in fine...Assasins Creed 3, Need for Speed Most Wanted 2012, Crisys 2, Mass Effect 3, Medal Of Honnor Wargfither BAFTA!

| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns (pentru FizicianiulSerhio):

Nu o sa-ti mearga nici unul din acelea, dar daca e dual core iti merg...dar mai greu... bafta!