| tony2001 a întrebat:

Sal.TPU! eu joc metin2 ro. dar nu stiu cum sa fac banii e foarte greu am prieteni care pe zi pe lata fac fms +9 rib +9 dragon +9 mortala +9 si eu nu pot asa ceva. ajutati-ma pls daca doriti sa ma contacati pe metin2ro ma cheama Militehnicuz ( M i l i t e h n i c u z) fundita la cel mai bun raspund. a da am uitat sa va spun bat ca multi o sa-mi spuneti sa bat metine. Eu bat metine dar.nu pica de obicei nimic bun. Eu sunt Razboinic pe magia CORP dar. de cand ma joc metin mi-au picat 1 aura sabiei 0 iuses 0 vartej 2, 3, 4 incizii triple 2, 3, 4 izbitura.si nu am decat lvl 30 tigru +9 protectie +1 un bonus 5 sansa de absoarbere PM sau PV si Fms +5 paguba media 11 paguba competentei -3 pietre: anti ninja +4 si reintoarcerii +3 aste sunt pietrele de pe el cu cel mai mare noroc am pus reintoarcerii +3 ca am luato cu ninja +4 si gol am dat 3, 4kk 2 boabe zen 1 manual de imblnazit caii si 1 medalie de cal pentru fms +5 pm 11 pc -3 ninja +4 si gol si eu m-a bagat reintoarcerii dar cu cel mai mare noroc am pus piatra si am facut rost de fms cu cel mai amre noroc am cautat mult +4, 5, 6 pm peste 10 pietre +3 si am gasit unu cumva acum rup( bat) ninja foarte usor am batut unu cand aveam doar tigru +6 si fms el avea full armrua de 26+9 cutit ( pfn) de lvl 30 +9 si l-am batut cu un cont de lvl 41 arica varumio dar asta nu conteaza deci cine ma ajuta sa fac bani mai usor pe metin2 ro dar. fara Hack. Funditaaa

Răspuns Câştigător
| eXcisioN a răspuns:

Pai fii atent cum fac eu! Din pescuit ies foarte multi bani, mai ales daca folosesti fishbot (Hack care pescuieste singur), cu fishbotul daca il lasi deschis o zi intreaga faci vreo 10kk daca deschizi pestii si iti dau multe scoici. Scoicile le poti da cu 450k sa le vinzi sau poti sa dai direct pestii cu 15-20k buc. Altceva, mai sparg pietre si cand bat la salbatici sau oriunde iau toate itemele care pica si le vand la Negustoarea de Diverse ca din alea mai fac vreo 100k. Altceva nu stiu, sa faci fiecare misiune sau sa cumperi Cartea Misiunii, si dupa ce faci misiunea care ti-o da iti da o recompensa. Sper ca te-am ajutat, pentru mai multe detalii baga id meu: reexcision. O zi/seara buna!

42 răspunsuri:
| reyko1 a răspuns:

Auzi amice si eu eram ca si tine ininte dar acum sun intr'un fel bogat.big grin
1. Daca ai lv 30 cumparati o undita..si mergi la pescuit in map 1 langa pescar.Prinzi in jur de 20 de pesti si dai click dreapta pe ei si daca ai noroc iasa o skoica care o vinzi cu 1 kk (1.000.000 Yang) poti ca sa vinzi pesti cu 30k bucata dar o sa iti ia mai mult timpbig grin..Si daca te simti norocos poti desface skoica cu un click dreapta pe ea.Dar te sfatuiesc sa nu pentru ca Rare ori iasa skoicabig grin eu asa am facut de mam imbogatit...Bafta
winking

| iT3HH a răspuns:

Uite...Eu te sfatuies! Mergi la pescuit, prinzi peste...si daca vrei:
1)Ii vinzi cu pretul lor obisnuit, si bagi daca ai peste30+,sa zicem ca 1 peste=25000yang(25k)tu bagi pe la mijloc cu 250000(250k)sau chiar 2500000(2.5kk)asa am vandut eu.Nu vei lua ban pentru asa ceva! Este greseala jucatorului ca nu sa asigurat.
2)Daca vei avea noroc vei desface pestii si din ei vor pica scoici, iar daca vrei le desfaci si pot pica perle! Succes in continuare

| Oltean_Adynagaby_1978 a răspuns:

Vreau sa fiu hecher

| Oltean_Adynagaby_1978 a răspuns:

Vreau sa fiu gm

| ionut32335 a răspuns:

Atentie mare sunt multe modalitati
1.Pescuit scoici (lvl 30 sa pescuiesti) eu am srans 30 de scoici si le-am vandut la 1kk intro zii fac 60kk 2.Hack laughing 3. Du-te la arhani strange riburi vindele si PUF BANI sau cu FMS.
Sper sa ajute ma puteti contacta pe Iceman lvl MARE AM 79 Bafta.

| ionut2kk a răspuns:

Sa faci fiere x1 costa 100kk si aura x1 50kk

| qretf a răspuns:

Faci lvl 30 te duci la pescuit si prinzi pestia apoi ii desfaci si daca ai noroc pica scoici care se dau cu 500-700 k by3

| Andreeacoco1223441 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la minerit. Eu fac intre 5kk-8kk pe zi. Trebuie sa ai decat un tarnacop si sa te duci in templul ala care e in mapa orcilor. Bafta!

| Gabriela_Gabriela_1996 a răspuns:

Fa hack online.
Eu asa fac la jocurile mele.

| Anisia_Emanuel_1976 a răspuns:

Fa-ti iteme si gata o dai un kkk si mai multe am nivel 250 si am unu de nivel 22 care lo batut pe unu de nivel 100 pentru ca are iteme bune

| geneu45 a răspuns:

In cat timp ii primesc?

| garceausername a răspuns:

Day pot said te shut!