| Ionut_Pastiu_1995 a întrebat:

Sal TPU imi puteti spune si mie niste jocuri gen minecraft dar sa fie online

7 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Pai ce, minecraft nu este online?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Parca da. tin minte ca se laudau ca au zeci de milioane de oameni care il joaca online.

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa nu fie online laughing
Sunt mii de servere de minecraft.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Norocul lu" ala de la minecraft sa il am si eu laughing. dupa ce ca jigodia a copiat un joc din 2002, am vazut videoruri. pana si grafica de rahat acele patratele, tot de acolo le-a copiat. a mai si luat 2 miliarde de dolari pentru drepturile de autor de la Microsoft laughing. altii munces decenii la jocuri adevarate si frumoase, interesante etc si asta scapa cu asa ceva. norocul prostului.

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Imi poti da un link cu acele videouri? Vreau sa rad de toti prietenii mei obsedati de minecraft.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Aia e faza ca nu mai stiu care. stiu doar ca era vorba 2 minute intr.un video de la cei de la MAchinima, dar sunt sute de videouri dq mai stie care. ca asa voiam sa il arat unui obsedat la munca sa vada ca jocul ala e copy paste, al dq fanboy rolling on the floor

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Mojangu vietii laughing