| raulbalaur a întrebat:

Sal TPU!
Imi spuneti va rog dropul itemelor de pe metin2 yoneis?(unde cad arme site/armuri)
Tot aud de la playeri ca unele armuri de pe site cad la nu stiu ce dragon.

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Este un dragon de gheata sau de foc.
Si ala dropeaza armuri, arme, sau diferite iteme care le poti gasi de pe sait.
Dropul de a cade la Dragon este de 50% sa cada un item de pe sait, dar sa fie omorat repede nu 20-50 de minute ca nu mai cade nimica.

| raulbalaur explică (pentru Mihail2020):

Si unde este acest dragon?

| Mihail2020 a răspuns:

Intr-o camera.
La sfarsitul lui V4 care duce in (V5).
Sau cel rosu.

| raulbalaur explică (pentru Mihail2020):

Sunt la sfarsitul lui v4 si nu ma lasa sa ma teleportez in mapa de cristal.
Si unde este dragonul rosu?