| floppy98 a întrebat:

Sal TPU
joc si eu minecraft si mi-am spus sa-mi pun un texture pack si mi-am pus 1 de 16x16 (46MB),mare greseala de la el atata lag in meniul de start ca nu pot intra sa schimb textura

deci v-as ruga sa imi spuneti unde pot gasi folderul de texture pack respectiv resource pack pentru a scoate textura aia I don't want to see

dau funda

(nu, nu e in ". minecraft/texturepack")

2 răspunsuri:
| Alex_Alexutzu_1993_sskR a răspuns:

-intri in Start
-intri in Run
-scrii %appdata%
-intri in. minecraft
-intri in texturepacks
-il stergi de acolo

Daca nu merge asa mai e o sansa:
In appdata stergi. minecraft...DAR TI DE VA REFORMATA TOT MINECRAFTUL

| floppy98 explică (pentru Alex_Alexutzu_1993_sskR):

Lasa pana la urma am gasit era in "C:\Documents\ResourcePack"