| Anonymus3000 a întrebat:

La scoala toti copii au inceput sa vorbeasca despre un joc, Minecraft. Am auzit de el si mi l-am luat, dar problema e ca nu stiu sa joc. Care este scopul? Cum se joaca? Practic nu inteleg nimic din acest joc. As vrea sa invat sa nu ma fac de ras la colegi deci cine ma poate invata sa joc, sa imi explice cate ceva despre acest joc?

Răspuns Câştigător
| KosmYnTDR a răspuns:

Pai... sa supravietuiesti (poti sa tai copaci si sa faci scanduri din ei pentru a face o casa). Poti sa-mi arati si mie de unde l-ai downloadat te rog?

| Anonymus3000 explică (pentru KosmYnTDR):

Pai nu l-am downloadat, Mi la trimis un prieten prin mess

1 răspuns: