| FlorinDGF a întrebat:

Scuzati categoria dar e cea mai vizitata big grin azi ma jocam pe mt2 si mi s-a blocat mouseul am dat rr la pc si cand l-am deschis mi-au disparut icoanele de pe desktop de fapt inca sunt acolo doar ca sunt invizibile straight face. Ma poate ajuta cineva? FUNDA
FUNDA

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

T-i s-a blocat mouse-ul cand ai dat rr la pc? Daca da, atunci scoate unitatea afara, baga din nou firul de la mouse in unitate si baga-l calumea. Dupa aceea dai rr la pc. Succes!

| FlorinDGF explică (pentru ThEEmperoR):

Nu mi s-a blocat dar dupa ce am dar rr a mers doar ca acum nu mai am icoane pe desktop

| ThEEmperoR a răspuns (pentru FlorinDGF):

Da-mi id tau ca iti fac euhappy

| FlorinDGF explică (pentru ThEEmperoR):

Level_its_the_rapper