| HAIROMANI a întrebat:

stie cineva un server de minecraft foarte smecher si serveru sa fie de 1.4.6? si daca aveti un server de minecraft imi dati id vostru de mess si mai vorbim dau funda la ala cu server sau la ala cel mai bun

1 răspuns:
| Speed99 a răspuns:

De ce nu cauti pe Google?! laughing oricum uite cel mai popular server romanesc de mc :188.241.154.149:25565
P.S : Orice server de minecraft se updateaza deodata ce sa updatat si single playerul laughing)
Funda?