| Cosmin876 a întrebat:

Sal TPU, vreau sa imi iau elder scrolls skyrim dar nu stiu daca imi merge.Am placa video nVIDIA 1 gb, 1 gb ram si procesor 2.6 dual core.Credeti ca imi merge?

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Posibil sa nu-ti mearga pe maxim graficele si totul dar merge!

| Cosmin876 explică (pentru Castiel):

Nu ma intereseaza max dar la normal merge bine sau sacadat(in reluare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi merge mie pe 1.60 dual 1 gb nividia si 1 gb ram da iti merge 100%Bafta!

| Cosmotel a răspuns:

Da, fara indoiala, din moment ce-i portat de pe console si ele au resursele limitate. daca ti-a mers bine Oblivion iti va merge si Skyrim.

| Angellify a răspuns:

Minimum System Requirements
* OS: 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
* CPU: Dual Core 2. 0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 6 GB
* Graphics: 512 MB card
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c

Recommended System Requirements
* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit)
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c

Nici la low nu iti va merge bine.

| Cosmin876 explică (pentru Angellify):

Ba da, merge la normal perfect

| Angellify a răspuns (pentru Cosmin876):

Cum mah cand tie iti trebuie 4 GB Ram sau 2...merge sacadat cred

| Cosmin876 explică (pentru Angellify):

Nu merge deloc sacadat, la normal quality

| AndreiNaie a răspuns:

Am si eu jocul si cand intru si dau New, ma scoate fara nici o eroare, Stie careva de ce?

| sebi0000 a răspuns:

Ce placa video ai? modelul