| andy14 a întrebat:

Sal TPU vreau sa-mi schimb windows-ul dar am poze importante in jur de 28GB stiti un site free de upload ca sa le pun si dupa sa le iau dupa ce imi pun windows-ul. Funda!
Ps:sterg totu din pc am virusi.

4 răspunsuri:
| TinK0de a răspuns:

Dar nu trebuie sa le dai upload ca iti ia cel putin o zi sa le uploadezi.Iti faci inca un local disk(click dreapta pe my computer, manage, disk management, click dreapta pe localdisk D si il imparti(ii pui 40 gb) si numele. Dupa o sa ai local disk C, local disk D, si local disk F(sau ce nume i-ai dat)Si cand iti reinstalezi windows-ul, la partititii stergi decat C-ul si D-ul.