| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Sal TPU vroiam sa va pun o intrebare as vrea sa imi cumpar un laptop miar merge fifa 2012 cu urmatoarele piese: -Procesor Dual Core i3 2, 3-3ghz Ram 3GB DDR3 Capacitate HDD 250-300-350 Placa Video 512mb

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Pai laptopul e foarte bun dar ai nevoie de procesor de 2.66 GHz

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică:

Da man da e dual core si la system req la fifa 12 imi arata Intel core 2 duo sau echivalentul amd 2. 4Ghz

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică:

Man da acolo arata Intel core duo sau echivalentul AMD 2. 4ghz