| mustafagamer a întrebat:

Sall.Acuma mam dechis sam cumpar xbox 360 kinect dar ce este xbox live si cat trebuie sa platesc pe luna, Eu am vazut ca pe 12 luni 60 $ este bine ca nu stiu prea multe cine are xbox sam trimita un messaj sau cine stie ceva multumes

Răspuns Câştigător
| HighOnMeth a răspuns:

Xbox Live este folosit pentru a juca jocuri multiplayer pe xbox. Platesti 60$ pe 12 luni. Este ok dupa mine. Si eu am xbox, dar nu am Live. Daca ai o conexiune la internet buna, ia-ti xbox live. Prima luna este gratuita, deci poti vedea cum este.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut cea mai mare prostie. xbox e un rahat. Trebuia sa iti iei PS3

| dmrtr a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce este un rahat? sa stii ca ambele console sunt foarte bune. eu am ales xbox 360 deoarece are grafica mai buna (daca ma contrazici inseamna ca nu le-ai testat pe amandoua la un televizor ) am un prieten care le are pe amandoua si mai bun este xbox-ul... intr-adevar ps3 are mai multe exclusivitati ( ex: god of war III ) dar si xbox-ul are jocuri dar + ca eu prefer controllerul de la xbox tongue

PS : esti un fanboy laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dmrtr):

Le-am testat si are de 10 ori mai proasta grafica Xboxu si urasc controlleru de la xbox.

| dmrtr a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu le-am testat si mai buna este grafica la xbox tongue! si sa te uiti si pe youtube sa vazi la comparatii! oricum nu mi se pare mare diferenta la grafica si mentionez din nou ca ambele console sunt foarte bune tongue big grin

dar fiecare cu ce ii place!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inseli, XBOX 360 e la fel de bun ca si PS3. Am si PS3 si 360 si pot confirma ca sunt la fel de bune. Ambele au un plus si un minus:
Plus Xbox: Controller mai bine gandit ca cel de la PS3
Minus Xbox: Platesti pentru online

Plus PS3: Nu platesti pentru online
Minus PS3: Controller nu asa bine gandit ca la XBOX 360

| mustafagamer explică:

Ce este gamertag
?

| mustafagamer explică:

Ok o sa va zic ce s-a intamplat cu mine eu vroeam xbox si pc si nu am avut destui bani a vent o oferta daca cumper un pc cu windows 8 it dau un xbox gratis si eu mama dus sa cumpar si acum am un pc si un xbox (am place xboxul mai mult de cat ps3)

| VasileMacelarul a răspuns:

Sunt de acord cu muschiulosul.

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Frate daca esti destul de destept nu trebuie sa mai platesti, este o metoda cu care optii xboxlive unlimeted free [id-ul meu:septimiu.moldovan]

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Daca vrei te ajut sa joci si free daca vreihappy [membership free]

| Capota_Vasilei_1978 a răspuns:

Daca vrei vand eu Xbox 360 elite HDD 120 GB modat +23 jocuri la doar 850 lei daca te intereseaza lasmi e-mail tau.