| Adytzu99_3215 a întrebat:

Sall alzz.Cine stie ceva trucuri de cs daca stiti imi soptiti vreo 2? Daca stit puteti sa mi le spuneti in raspuns daca nu ma contactati la adi.vilcan!

1 răspuns:
| sL0boz a răspuns:

Ce trucuri mai exact?
Bine daca esti la inceput iti recomand sa alegi un server mai panarama, nu unul full, un server mai salb cu mapa snow.
Asa o sa joci mai mult si de obsnuiesti cu tinta, decat sa joci pe un server full unde iei un hs din prima si stai 2 ore sa intri in joc laloc, mai bine cu uni mai slabi unde joci mai mult.
Dupa o luna sa zic de joc din asta sau 2-3 luni, cand simti ca esti pregatit, treci pe mape ca dust, inferno, train, din astea macar sa scoti un scor de egalitate acolo 10-10.7-7 din astea.
Ceva care iti va imbunatati jocul, pai eu imi iau armura mereu, si trusa de dezamorsare (nu sti niciodata cand ai nevoie de ele ) flash, si grenazi sa numai zic.
Asa poti sa incepi sa stai cu unul in fata ta, unul putin mai slab sau de nivelul tau, daca o sa iti iasa unul bun in fata o sa il rupa pe ala si iti da o secunda sa ii dai si tu una in capalau.
Sa iti asiguri spatele mereu, sa misti cand din stanga cand din dreapta frecvent, ajuta, si sa schimbi arma mereu, asta o sa te ajute cand o sa folosesti awp (cel putin pe mine ma ajuta )
Cam astea, si mai e campul sau panda, cand sunt uni afk in baza ai putea sa te ascunzi si sa astepti inamicul sa vina si sa ii dai hswinking dar na ...nu e frumos.