| RK0 a întrebat:

Sall,am o intrebare despre Minecraft Pocket Edition, care ma preocupa de mult.Am versiunea 0.8.1 alpha si full version.Va rog
spunet-mi cum fac rost pe survival de seminte pentru fan, care le pui in pamant.Ma joc de mult timp si inca nu stiu.

1 răspuns:
| deniku202 a răspuns:

Pai...Poti sa craftezi din oase bone meal(ingrasamant) si dai cu el pe jos si va creste iarba. Dupa aceea spargi iarba si este posibil sa iti de seminte. Sper ca te-am ajutat. P.S Daca vrei putem juca impreuna minecraft PE.Add la skype denis.achim10.