| cosminutzu90 a întrebat:

De curand mi-am piratat minecraft pocket edition versiunea 0.8.1..cum pot juca multiplayer? Am vazut pe net ca trebuie sa te loghezi cu nu stiu ce cont si iti apare un buton:Realms..sau ceva de genul.dar mie nu imi apare..chiar si dupa ce m-am logat acolo.ce pot face sa joc multiplayer? Multumesc!

1 răspuns:
| OmuPajanjen a răspuns:

Trebuie sa ai wifi, si...trebuie sa fii aproape de un jucator care il joaca in acelasi moment cu tine. Funda?