| Doru_4231 a întrebat:

Sall am o problema... Cei care joaca Terraria ar putea sa ma ajute?
Mi-am downloadat de curand o mapa super tare si cand o selectez sa se incarce mi se blocheaza si nu da nici o eroare.
Culmea e ca se blocheaza si dupa 10 min mai merge un pic.
Aveti vreo idee? (Am incercat chestia cu Ctrl +Alt + Delete cu task bar si nu merge )
Dau funda! sad

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

E clar ca mapa este prea mare si dureaza foarte mult sa o incarce.
Daca iti face la fel si cu o mapa noua, cred ca este vina RAM-ilor, poate ai prea putini.Succes!

| Doru_4231 explică:

Am 512 MB ram

| TheFrequentlyHelp a răspuns:

Poate ai nevoie de vreun update la placa java
apropo de unde iei terraria ca si mie imi place jocul

| ksuper31 a răspuns (pentru TheFrequentlyHelp):

Eu am luat jocul de pe un site privat, dar daca nu ai cont, il poti gasi si pe google.Salut!