| Sarra112 a întrebat:

Sall.Am o problema cu laptopul meu.Pe el imi merge ca si joc doar CS 1.6, in rest nimic,imi da eroare si imi spune ca placa video (daca nu ma insel) este prea slaba, merge prea incet.Ce pot face?

Cine vrea sa jucam CS 1.6 poate intra pe acest svr de HORROR
>>>>109.228.158.90:27016

4 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Pai pe mine m-a ajutat un update la placa, poate te ajuta si pe tinewinking

| Xdenis2004X a răspuns:

Poate joc eu cu tine... Lasand asta la o parte, cred ca iti trebuie o placa video noua. Una mai buna, si eu am una slaba, dar ma bucur ca merge. numele meu pe cs este: Lynx
Sa jucam pe ala:
>>>>109.228.158.90:27016

| Sarra112 explică (pentru Xdenis2004X):

Scuze ca raspund acum, dar acum vad... Poate o sa jucam odata happy