| anonim_4396 a întrebat:

Sall am o problema la minecraft imi apare Could not create java Virtual Machine. Error: A fatal Exception!
Am laptop, windows Xp

Cine ma ajuta dau funda!

5 răspunsuri:
| SirGeo a răspuns:

Ai probleme cu java ai facut ceva si ti s-a stricat un fisier trebuie sa reinstalezi java poate o versiune mai noua. Fundabig grin

| Emy007 a răspuns (pentru SirGeo):

Am incercat de mai multe ori dar nu merge

| SirGeo a răspuns (pentru Emy007):

Mai sunt si probleme cu jocul cateodata cand s-a restartat o mapa sau ceva ramai pe loc nu stiu cum sa-ti spun si trebuie sa se de-a restart din nou pentru a-ti merge.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Uite incearca tutorialul aceta este facut de mine si o sa iti mearga 90%
http://youtu.be/EdLnOYzVhT0

| dani4me a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul sau sa ii dai un system restore. ai instalat ceva ce ti-a bulit anumite fisiere si nu mai da voie la anumite instalari