| paduraru01 a întrebat:

Sall! am o promblema cu league of legends.cand dau sa ma loghez sa scriu urername-ul si parola, si doar am scris corect acolo dau log in si dupa aia imi da o eroare cam asa:there was an error loggin into the game etc. fuuuuuuuuuunnnnnnnnddddddaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5Dda7RylksI
Da-i permisiuni in firewall, inchide antivirusul, incearca o reinstalare.

| Legion200 a răspuns:

Niciun caz nu inchide firewall. Incearca o reinstalare si daca nu merge inseamna ca e de la serverul lor, poate e in lucru, in caz de asta asteapta 1-2 zile ca se rezolva. Daca continua sa spuna eroarea asta pune problema la ei pe forum. Problema s-ar traduce a aparut o eroare in timpul logarii in joc. Probabil poate sa fie si de la internet. Daca ai vreun program de gen tunngle, hamachi, hide ip inchidel.