| CristiCr7 a întrebat:

Sall
Am si eu o problema cu laptopul...
Am instala NFS SHIFT, SI TDU2, si au mers amandoua dar dupa 6-7 minute se opreste laptopu'.
Doar la jocurile astea doua, nu stiu ce sa ii mai fac am laptop bun are piese bune in el. si cerintele nfs shift le-am indeplinit cu ++
Am cautat pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri daca am sistem compatibil si este foarte bun
CE sa ii fac sa nu se mai opreasca?

funda!

1 răspuns:
| nHd a răspuns:

Dac ai avg antivirus avg inseamna ca unul dintre jocuri are virusi de asta se inchide