| NuamnumesuntANM a întrebat:

Sall am terminat prototype 1 si acum am descarcat 2 doar ca am o problema, descarc jocul totul k dar atunci cand trebuie sa dezarhivez folderul sa intru in continutul acestuia imi cere o parola imi puteti da acea parola daca si voi v-ati jucat prototype 2 sau daca nu sa imi dati un link cu jocul in care nu iti cere parola la dezarhivarea folderului?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Nu scrie ceva pe site (parola) de unde l-ai luat. Sau daca nu, trebuie sa-ti dea ceva in folderul de unde l-ai luat. Scrie "read me" sau "citeste-ma". Succes!

| NuamnumesuntANM explică (pentru ThEEmperoR):

Vad ca esti singurul care mi-a raspuns da a aparut un folder cu read me doar ca trebuie sa completez acel survey si nu prea stiu plus ca trebuie sa dai 2 euro deci din cauza aia cer parola aicilaughing

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Mai iti zic eu daca aveai rabdare.Dar daca ai dat funda nu iti mai zic de unde sa il descarci ca degeaba zic

| cristi97_6330 a răspuns (pentru StoicaAndi):

Imi spui si mie de unde sa descarc prototype 2 dau funda