| adycash a întrebat:

Sall am urmatorea problema am descarcat un joc Tomb Raider 2013 a intrat in joc dar a aparut urmatorea eroare

a fatal error has occurred while playing tomb raider please refer to the readme file for information which might you solve this problem or contact eidos customer support.

am sistem pe 32bit win 8 de la ce sa fie am nevoie de un sfat
cel mai bun raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
| residentevil89 a răspuns:

Salut an jucat si eu tomb rider 2013 complet. si ce cred ca ar fi problema la tine, nu cred ca e de la windous 8 dar daca esti dispus ca treci la 7 e alegerea ta, o alta posibilitate ar fi componentele in pc asigurate ca ai cerintele minime ale jocului poti afla de pe net scrii jocul si la sfarsit system rec si o sa iti apara dupa aia pur si simplu faci o comparatie in ce ai si ce iti trebuie sper ca te-am ajutat,

| adycash explică:

Ok am incercat si asa am 2 gb ram o placa vid de 1 gb si un procesor dual de 1.8

| Maryan_Stef_P._1993 a răspuns:

Prietene, ai processorul cam slab, jocul iti ruleaza pe la o frecventa de 2. 4GHz...