| anonim_4396 a întrebat:

Sall.care este ultima versiune de m2bob(dau funda si vot )

Răspuns Câştigător
| RaduLeo a răspuns:

M2bob 1.3.1

site: m2bob.eu

| kristy10 a răspuns (pentru RaduLeo):

Salut imi spui si mie te rog ce sa pun atunci cand deschid prima data bobu acolo unde sa pun username si parola ( trebuie de la cont ceva?)

| RaduLeo a răspuns (pentru kristy10):

Atunci cand se deschide prima pagina unde iti apare limba si sa selectezi metinul trebuie sa bagi numele si parola de la contul facut pe site iar dupa ce bagi useru si parola de pe site(www.m2bob.eu) Te loghezi cu useru si parola de pe metin. Sunt videouri pe youtube care te pot ajuta.

5 răspunsuri:
| Dobros a răspuns:

M2bob 1.5.3

| Anubis4 a răspuns:

Noua versiune este 1.7.1 funda?