| Skypee a întrebat:

Sall, care solicita mai putin un sistem HITMAN ABSOLUTIONS, MAX PAYNE 3, FAR CRY 3 SI CARE AR MERITA MAI MULT. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asa cu aproximatie toate au aceleasi cerinte, dar parerea mea Max Payne 3 e mult mai bun ca celelalte 2! Numai ca e mai greu de instalat! Oricum daca alegi max payne te ajut eu la instalare... Bafta!

| Skypee explică (pentru lpavel):

Am instalat max payne 3 doar ca atunci cand intru in el si cu mod ofline tot imi cere cont social hub si am bagat si crackul si tot asa e helpsad

| lpavel a răspuns (pentru Skypee):

Instalare pentru windows7 pe 32 bit

-se instaleaza cu cablul de net scos

-se alege limba

-se instaleaza tot ce cere la instalare dar cu cablul de net scos

-se fac update-urile de pe dvd 4 din crack

-se instaleaza si RSC 1.0.95 tot de pe dvd -ul 4 crack

-se include crack-ul in C

-se porneste (jocul dar inca nu o sa mearga) doar ca sa

includa la documente folderul : Rockstar Game, imediat

dupa pornire se poate inchide.

-din crack (dvd 4) copii folderul tonguerofile si incluzi in
big grinocument> Rockstar Game > Social Club

-si poti porni jocul cu Executare ca Administrator,
bine-nteles toate astea le faci cu cablul de net scos!

ENJOY!

| Skypee explică (pentru lpavel):

Mersi!

4 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Salut toate sunt frumoasa dar Hitman Absolutions le intrece pe toate pentru ca are grafica exceptionala o poveste si mai interesanta si te faci sa joci ca pe niciun alt joc si solicita mai putin decat max payne 3 la memorie mai ai loc si de un fifa si pes daca intelegi dar faci cum vrei