| Jus4you a întrebat:

Sall caut un Metin 2 care sa fie PvP-PvM sau PvP in niciun caz Pvm si sa stiti am jucat steel european hamer yoneys inushi etc. Asa ca vreau unu care sa fie mai nou cu itm noi in fine v-ati prins voi cum. Dau funda+vot daca imi place propunerile dumneavostra! happy big grin cool

2 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall pai cel mai bun metin PvP PvM e metin2Wars http://metin2wars.ro/index.php?s=inregistrare :) te asteptam

| Jus4you explică (pentru Seijūrō):

Multumesc dar am jucat acest metin si nu prea mi-a placut peste doua zile mi-a dat ban dar mersi oricum de raspuns daca mai sti vrunul nou sa-mi spui ok? happy