| danmihail a întrebat:

Sall! Ce mt pvp stiti in afara de hammer, ppt si gmmode? DAU FUNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| ooOORObyOOoo a răspuns:

Salut! Uite eu stiu un metin..are 3 servare:1)PVM hard 2)PVM-PVP fun si 3)PVP classic ..PE acest metin nu sunt modati sa cev de genu, swith implementat(Apesi F5)Inafara de pvm hard te da lv 90..site : www.iMetin2.ro Sau daca mai vrei informatii add mess:mogosanu_robert99@yahoo.com :) Funda?!

| danmihail explică (pentru ooOORObyOOoo):

Baaaa e inhis! pvp classic si pvp-pvm crying(( am zis un metin care sa fie on nu off aolooooocrying

| ooOORObyOOoo a răspuns (pentru danmihail):

Nu este inchis mai i-al odata