| unromantraditional a întrebat:

Sall,cine imi poate spune un MMORPG,(nu conteaza ca e sci-fi sau fantasy) in care sa iti arate dueluri castigate/pierdute, adica sa fie mai mult pvp? fundabig grin

2 răspunsuri:
| BungeeJumping a răspuns:

Incearca football superstars iti arata golurile toate cate meciuri castigate pierdute e pana la lvl 1000 skilurile le cumperi si ca sa rezisti mai mult te duci la gym si bagi pe la aparate bani
este si pe divizi de la lvl 1-9 1 meci 10 min cu patru jucatori, de la 10-24 un meci 20 min patru jucatori de la 25-49 sunt 2 meciuri unu de 10 min la fel ca la 10-24 si unu de tot 20 min dar cu 7 jucatori iar de la 70 un meci 30 min etc
sper sa incerciwinking ca sa ii iei mingea la unu cand e langa tine apasa pe click stanga

| unromantraditional explică (pentru BungeeJumping):

Mai sus am zis MMORPG, football superstars nu este mmorpg, mmorpg sunt jocurile ca Metin2, Shaiya, Aika, BoI...intelegi? mersi oricum de sugestiewinking